orivesi!?

onko täällä ketää oriveeltä tai sen lähettyviltä!?? ite oon oriveeltä ja haluisin seuraa noin yleensäkki..
4264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

jos sä tarkotat sitä järkyttävää paikkaa tampereen vieres, niin kyllä, mä olen sieltä.

Äänestä
  • mistä päin sä oot täältä.. ja sukupuoles on?ikä!? voi olla ett tunnnetaan tai tiedetään toisemme.. mut vastaile..

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    mistä päin sä oot täältä.. ja sukupuoles on?ikä!? voi olla ett tunnnetaan tai tiedetään toisemme.. mut vastaile..

    Orivedellä on skinareita.

    Äänestä

  • joojoo kirjoitti:

    Orivedellä on skinareita.

    on on

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

onko täällä ketää oriveeltä tai sen lähettyviltä!?? ite oon oriveeltä ja haluisin seuraa noin yleensäkki..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu