Evilän Tomppa eli...

Blackened_90

Wannabe David Beckam.


Evilä on pelkkä ylimielisyyden ja jotenkin hölmöläismäisen kropan muodostuma. En pidä koko tyypistä. Kun pronssia tuli, j'tkä oli, kuin mitään ei olisi tapahtunut ja niin pois päin.. Haiseva paska! Yeah yeah yeah yeah yeah uuu yeah uuuu-uu-uu-uuu gone away!!! YEEEEEEEEEEEEAH!!!

6

1346

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • fani mikä fani

      Jos on ihmistuntemusta, huomaa ettei Evilässä
      ole ylimielisyyden häivääkään. Siis sun mielestä
      hän oli "kuin mitään ei olisi tapahtunut", kun tuli
      pronssia! Muuten vaan hyppi ympäri stadionia...
      Ja muuten Beckham on täysi pelle, eikä kuulu tähän mitenkään!

      • esztelle

        Beckhamiin ei kannata Evilää rinnastaa...Becksulla on pissi noussut päähän niin että loiskinnan kuulee kauas asti ja sitten vielä naiset kuolaavat sen perään, en kyllä ymmärrä. Evilän silmistä sentään loistaa se kuuluisa järjen valo ja puheissakin on tolkkua. Ja siihen kun lisätään vielä kohtuullisen hyvä pärstäkerroin ja hiukset sekä aivan jumalainen kroppa - niin täydellinen paketti on siinä. Eikä asiaa yhtään pahenna että jätkähän osaa hypätä.


    • zeanne

      Jos et tykkää Tommi Evilästä ni pidä se omana tietonas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mä ainaki tykkään Tommist ja mä harrastan itekki yleisurheiluu. ottakaa kaikki kantaa; Tommi Evilä on paras!

      • vittuilija

        Tommi Evilä on homo ja yleisurheilu on perseestä!


      • Zeanne
        vittuilija kirjoitti:

        Tommi Evilä on homo ja yleisurheilu on perseestä!

        tässä SULLE faktaa; Tommi ei oo homo!!!!!!!!!!!!!ite varmaa oot...


      • esztelle
        Zeanne kirjoitti:

        tässä SULLE faktaa; Tommi ei oo homo!!!!!!!!!!!!!ite varmaa oot...

        Ei todellakaan ole!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      91
      2541
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1475
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      86
      1447
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      13
      1208
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      943
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      920
    7. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      105
      814
    8. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      37
      814
    9. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      54
      793
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      716
    Aihe