Evilän Tomppa eli...

Blackened_90

Wannabe David Beckam.


Evilä on pelkkä ylimielisyyden ja jotenkin hölmöläismäisen kropan muodostuma. En pidä koko tyypistä. Kun pronssia tuli, j'tkä oli, kuin mitään ei olisi tapahtunut ja niin pois päin.. Haiseva paska! Yeah yeah yeah yeah yeah uuu yeah uuuu-uu-uu-uuu gone away!!! YEEEEEEEEEEEEAH!!!

6

1306

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • fani mikä fani

      Jos on ihmistuntemusta, huomaa ettei Evilässä
      ole ylimielisyyden häivääkään. Siis sun mielestä
      hän oli "kuin mitään ei olisi tapahtunut", kun tuli
      pronssia! Muuten vaan hyppi ympäri stadionia...
      Ja muuten Beckham on täysi pelle, eikä kuulu tähän mitenkään!

      • esztelle

        Beckhamiin ei kannata Evilää rinnastaa...Becksulla on pissi noussut päähän niin että loiskinnan kuulee kauas asti ja sitten vielä naiset kuolaavat sen perään, en kyllä ymmärrä. Evilän silmistä sentään loistaa se kuuluisa järjen valo ja puheissakin on tolkkua. Ja siihen kun lisätään vielä kohtuullisen hyvä pärstäkerroin ja hiukset sekä aivan jumalainen kroppa - niin täydellinen paketti on siinä. Eikä asiaa yhtään pahenna että jätkähän osaa hypätä.


    • zeanne

      Jos et tykkää Tommi Evilästä ni pidä se omana tietonas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mä ainaki tykkään Tommist ja mä harrastan itekki yleisurheiluu. ottakaa kaikki kantaa; Tommi Evilä on paras!

      • vittuilija

        Tommi Evilä on homo ja yleisurheilu on perseestä!


      • Zeanne
        vittuilija kirjoitti:

        Tommi Evilä on homo ja yleisurheilu on perseestä!

        tässä SULLE faktaa; Tommi ei oo homo!!!!!!!!!!!!!ite varmaa oot...


      • esztelle
        Zeanne kirjoitti:

        tässä SULLE faktaa; Tommi ei oo homo!!!!!!!!!!!!!ite varmaa oot...

        Ei todellakaan ole!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. "Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"

      Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk
      Maailman menoa
      203
      6801
    2. SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"

      Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit
      Maailman menoa
      196
      3501
    3. Mistä ihmeestä sitä viirasi?

      Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti
      Jyväskylä
      26
      3269
    4. "Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."

      Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –
      Maailman menoa
      184
      2239
    5. Partamies hoi!

      En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re
      Ikävä
      40
      1767
    6. SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle

      Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?
      Maailman menoa
      88
      1720
    7. Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä

      Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.
      Haapavesi
      116
      1462
    8. Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!

      Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1066
    9. Etkö vieläkään ole löytänyt ketään??

      😅😅😅😅😅😅😅
      Ikävä
      124
      1058
    10. Riiko Sakkinen läväyttää totuuden - Tästä syystä keskeytti Farmi-kuvaukset

      Riikon toiminta hämmensi... Kuvataiteilija teki yllättävän päätöksen ja halusi lopettaa Farmi Suomi -leikin kesken. Rii
      Tv-sarjat
      18
      924
    Aihe