Haluaisin tietää...

...että voiko jostain ladata trampoliinia the sims 2 yliopistoon? Tietääkkö joku? Olen myös katsellut videoita nightlife-lisäosasta ja videoissa on näkynyt että perheessä on 10 simiä.
Tuleeko siihen sellainenkin uudistus?
Kiito asiallisista vastauksista.=)
2197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

nii siis trampoliinistä en tiiä,mut ainaki nightlifes voi 10 simiä muuttaa ja olla samas perhees yhtäaikaa :) muitaki ihanuuksia tulee siinä kuten autot ym.. ;)

Äänestä
  • Joo, kiitos tiedosta.=) Tiedän jo suurimman osan kaikesta uudesta lisäosassa... Mutta silti jos joku tietää siitä trampoliinista niin viestiä tännepäin...;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä* kirjoitti:

...että voiko jostain ladata trampoliinia the sims 2 yliopistoon? Tietääkkö joku? Olen myös katsellut videoita nightlife-lisäosasta ja videoissa on näkynyt että perheessä on 10 simiä.
Tuleeko siihen sellainenkin uudistus?
Kiito asiallisista vastauksista.=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu