liittykää

liittykää LAWA SOLDIERSSEIHIN meil
ei oo vie sivuja mut tulkaa värväykseen
varrokin w pankin kellariin
(sanokaa nimimerkki)
4225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ai niin mun nimi runes o j971 toisen johtajan on
lordi musti ja kolmas on Lawa soldier

LIITTYKÄÄ LIITTYKÄÄ LIITTYKÄÄ LIITTYKÄÄ LIITTYKÄÄ

Äänestä
  • jos se on yli 62 niin en voi liittyä... oon itse 62levunen nimittäin...

    Äänestä

  • jebbex kirjoitti:

    jos se on yli 62 niin en voi liittyä... oon itse 62levunen nimittäin...

    compu raja on 20 mut melki kaikki on 60 levusia

    Äänestä

  • LAWA kirjoitti:

    compu raja on 20 mut melki kaikki on 60 levusia

    mikä on sun nimi runes?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


LAWA kirjoitti:

liittykää LAWA SOLDIERSSEIHIN meil
ei oo vie sivuja mut tulkaa värväykseen
varrokin w pankin kellariin
(sanokaa nimimerkki)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu