Ikihirsi

Kenellä on kokemusta Ikihirren toimituksesta? Olen valinnan edessä.
21391
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

minkälainen talo/ mökki tulossa? ja mitä muita vaihtoehtoja sulla on?

Äänestä

Ostin mökin täydellisellä puuosatoimituksella, muuten hyvä mutta puuosatoimitus oli vähän niin ja näin. Esim. ruodelaudat olivat 274cm pitkää ( lyhyttä) pätkää ja ikkunat ei olleet mieleiset. Hirret olivat hyviä.

Eli vaadi kunnon tavaraa. Muuten mukava ja asiallinen toimittaja ja tuli sovittuna päivänä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Utelias kirjoitti:

Kenellä on kokemusta Ikihirren toimituksesta? Olen valinnan edessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu