Kuukautisten jälkeen

Miten nopeasti nainen on halukas harrastamaan seksiä kuukautisten jälkeen?
6774
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

olen siis valmis seksiin HETI menkkojen jälkeen ja yleensä silloin melko kiimainen kun ei ole moneen päivään saannut... ;)

Äänestä
  • höh, äläs matki mun nimee, ettei kaikki luule et just mä oon tollanen...

    Äänestä

Miksi kuukautisten jälkeen? Aivan niinkuin menkat veis halut kaikilta naisilta. Mulla ne ei ainakaan vie haluja mihinkään. Päinvastoin, halut senkun lisääntyy. On vaan sääli, ettei useimmat miehet kestä verta sen verran, että vois hommat hoitaa menkkojen aikana ;) Mutta siis, vastaus tuohon kysymykseen ois siis HETI, kun verta tulee niin vähän, että miehen kantti kestää :)

Äänestä
  • samaa mieltä ton edelisen kanssa..
    Halut ei hävii.. NE LISÄÄNTYY... Ennen mua itteeni yökötti ajatus yhdyntä ja menkat...
    Mut sit harrastettiin seksii et otin suihin jne mieheltäni, ja hokasin siinä että EI TUU MITÄÄN ja kerran sitten kulta sai yli puhuttuu ja AAHH!!
    nautinnollista...

    Ja paremmin liukuu jos on liukumis vaikeuksii ku on menkat... (itelläni ei oo sitä vaikeutta.. kostun ehkä liikaaki välillä)

    Äänestä

  • tytzy kirjoitti:

    samaa mieltä ton edelisen kanssa..
    Halut ei hävii.. NE LISÄÄNTYY... Ennen mua itteeni yökötti ajatus yhdyntä ja menkat...
    Mut sit harrastettiin seksii et otin suihin jne mieheltäni, ja hokasin siinä että EI TUU MITÄÄN ja kerran sitten kulta sai yli puhuttuu ja AAHH!!
    nautinnollista...

    Ja paremmin liukuu jos on liukumis vaikeuksii ku on menkat... (itelläni ei oo sitä vaikeutta.. kostun ehkä liikaaki välillä)

    Paikat on jotenki herkempänä menkkojen aikana, joten seksi on vielä nautinnollisempaa! :)

    Äänestä

Aivan kuten nämä tytsyt sanoi, heti ja myös menkkojen aikana.

Mutta se on tietysti yksilöllistä. Joitain ei haluta menkkojen aikana, jos on esim. hirveät kivut (tosin vinkiksi että orgasmi saattaa helpottaa kipuja..)

Ja tietenkin seksuaaliset halut on muutoinkin hyvin erilaisia, ei voi yleisesti kysyä milloin alkaa haluttaa menkkojen jälkeen..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tollo kirjoitti:

Miten nopeasti nainen on halukas harrastamaan seksiä kuukautisten jälkeen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu