kertokaas........................

kertokaas miten saan tehtyä uimaaltaasta erin muotoisen???? ja miten tavarat ja seinät saa tehtyä vinoon??? kysymys on sims2..kiitosh kaikille
1220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

no siis vedät uima-allasta eri suuntiin...miten sitä vois selittää...?? samalla tavalla kuin sims1:ssä(siis jos olet pelannut ykköstä) ja seinät saa tehtyä vinoon silleen että vedät seinän ruudun alakulmasta ruudun yläkulmaan.
Sori jos selitin huonosti, tätä asiaa on vähän vaikea selittää kun useimmat kyllä osaavat mutta ei se mitään jos sinä et tiedä...;) Jos et ymmärrä mitä tarkoitan, pelaa sims2:ssa sitä harjoituspeliä niin opit! :) tavaroiden vinoon laittamiseen vissiin tarvii koodin...?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nappiliini kirjoitti:

kertokaas miten saan tehtyä uimaaltaasta erin muotoisen???? ja miten tavarat ja seinät saa tehtyä vinoon??? kysymys on sims2..kiitosh kaikille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu