Paratiisi

Tulin eilen aamulla Suomeen Turkista ja täytyy vaan todeta, että Turkki on kyllä sinkkunaisen Paratiisi!!!
Ah niitä kauniita miehiä, palavia ruskeita silmiä...
Takaisin on päästävä mahdollisimman pian.
102112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Turkki on kyllä homomiehen paratiisi. Paljon halpoja karvaisia äijiä, jotka osaavat suihinoton jalon taidon.

Äänestä

niinpä, jos maistuu niin maistukoon sulle munki puolesta. Itse en enää ikinä Turkin turistipossurannoille lähde, eikä vähiten syynä ole ällöttävät limanuljaskat, joita lilluu pitkin rantakatuja, jotka huutelevat hoonolla soomella ehdotuksia, vaikka poikaystävä on mukana.
puistattaa ajatuskin XP

Äänestä

ja marokkolaiset miehet naivat kaikkea mikä liikkuu, oli se sitten mies, nainen, lammas, jne!
Joten - takaisin vaan Turkkiin suomilehmä!

Äänestä

Olipa kiva että sinäkin löysit viimein miesseuraa. Suomessa et ole kenellekään kelvannut. Voisitko muuttaa sinne Turkkiin pysyvästi voisimme varmaan järjestää keräyksen menolippua varten jos rahasta tekee tiukkaa.

Äänestä
  • Alanyassa aivan upeat miehet.
    Ne silmät, se vartalo, se pukeutumisen taito...
    Ikävä jäi....

    Äänestä

  • Mutta suurin kysymys kuuluu, tulevatko rumimmat naiset suomesta, bulgariasta vai koillis-englannista. Mitä mieltä sinä olet? Mahdollisesti kuulolla olevat turkkilaisetkin voivat vastata.

    Äänestä

  • Suomineito kirjoitti:

    Alanyassa aivan upeat miehet.
    Ne silmät, se vartalo, se pukeutumisen taito...
    Ikävä jäi....

    Miksi ne Suomessa asuvat turkkilaiset sitten ovat lihavia ja kuvottavia ja pukeutuvat suomipojilta käytettyinä ostettuihin tuulipukuihin?

    Äänestä

  • _tyby_ kirjoitti:

    Miksi ne Suomessa asuvat turkkilaiset sitten ovat lihavia ja kuvottavia ja pukeutuvat suomipojilta käytettyinä ostettuihin tuulipukuihin?

    Mä en oo koskaan käyny turkissa eikä kyllä tee mielikään...oon niin ällön kuvan saanu siitäkin maasta.

    Äänestä

Enpä ole Turkissa niin kauhean komeita/tyylikkäitä miehiä nähnyt, mutta en nyt sano etten jotain niistä voisi käydä panemassa. Varmasti siis löytyy jotain ihan sänkyynkelpaaviakin tapauksia. Pidän kyllä enemmän latinomieskomeudesta ja tuolla Kuubassa on tullut tosi namuja vastaan. Mutta n..ssikoon joka Elli tyylillään, kyllä meille kaikille kuitenkin riittää. Eikä ole ikinä tarvinnut maksaa senttiäkään! (En edes ole ihan nuori enää)

Äänestä
  • Hei Sinikka, nyt kylla paljastuit! Olet kylla nainen isolla N:lla. Sulla on arvot kohdallaan. Susta tulee joku paiva viela hieno aiti. (lue:toivottavasti ei-aiti)

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Tulin eilen aamulla Suomeen Turkista ja täytyy vaan todeta, että Turkki on kyllä sinkkunaisen Paratiisi!!!
Ah niitä kauniita miehiä, palavia ruskeita silmiä...
Takaisin on päästävä mahdollisimman pian.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu