Olen yrittänyt löytää pari vuotta käytettyä hyvää Primeraa, mutta ei ole oikein sopivaa löytynyt, tai onhan niitä tarjolla, mutta lähes kaikki jotain 1.6 koneella!!! Eikös ole aika alimitoitettu yhdistelmä?
No 2 litraista etsin ja pitää olla peruutuskameralla, sekä cruisella myös. Farkku tai 5d. Paljonko muuten tuossa 2.2d:ssä on vero?
No 2 litraista etsin ja pitää olla peruutuskameralla, sekä cruisella myös. Farkku tai 5d. Paljonko muuten tuossa 2.2d:ssä on vero?
Vastaukset 3
Vanhimmat
..Että ihan peruutuskameralla ja cruisella!! :D
Ei ihme jos ei löydy autoa! Ostapa kuule hyvin varusteltu perusaihio, ja ripustele siihen sitte ihan ite kamerat ja cruiset jos sellaisia haluat, niin löydät auton itsellesi jopa ALLE kahdessa vuodessa... :D
autoilijoita, meinaan tuollaisten omistajat, eivät vaihda autojaan pois! Meikäläinenkin on ajellut omallaan jo 80000km! ja vaihdan vasta kun pystyn vaihtaan samanlaiseen Tekna-varusteiseen pari litraiseen.
Ps. tuo peruutuskamera on ihan ehdoton tuossa Primerassa.
Mulla on aikomuksena luopua omasta autosta tämän syksyn aikana.
Jos todella olet kiinnostunut ostamaan, niin laita meiliosoite tänne.
Tässä faktat:
Nissan Primera Tekna Traveller 2.0 -04
- n.40.000km ajettu
- h-kirja, lohkolämmitin sisäpistoke, irroitettava vetokoukku, takaspoileri
- 1-omistaja
- väri valkoinen
Rahoituksen siirto saattaa onnistua.