Iina ja Iinan lakeija

...Äiti, juonitteleva kaksikko. Äidin (vanha ja RUMA lehmä) laskelmoitu tekoitku alkaa vituttamaan. Pääsisipä äänestämään pian edes toisen ulos.
1695
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

on Sinulla aika outo käsitys siitä milloin ihminen on vanha. Ja tuskin olet itse niin mahtava, että olisi oikeutta haukkua toista rumaksi. Eikö äiti ole opettanut Sinulle lapsena, mikä on LEHMÄ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Puhis kirjoitti:

...Äiti, juonitteleva kaksikko. Äidin (vanha ja RUMA lehmä) laskelmoitu tekoitku alkaa vituttamaan. Pääsisipä äänestämään pian edes toisen ulos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu