kaikki tyhjänpaskan naukujanaapurit!Jälleen tulee se ihana-aika kun pääsen eroon teistä vähäksi aikaa.Lähden viikoksi mökille,laitan piipun palamaan pölläyttelen mielin määrin,tamppaan mattoni silloin kun haluan,parkkeeraan autoni siihen mihin miellyttää ja jne..mitäs tästä tykkäätte??Varokaakin tulemasta,te pilkun-nussijat,sinne neuvomaan miten pitäisi elää sääntöjen mukaan!!Tai näytän teille nopeammantien taivaanportille!Kaikkinensa kyllä kerrostalo asuminen on asumismuodoista kaikken inhoittavinta,kolhoosi mikä kolhoosi!Onneksi pääsemme piakkoin muuttamaan omakotitaloon ja suurelle tontille jossa on lapsilla tilaa leikkiä eikä ole idiootimaisia naapureita naukumassa joka asiasta!
tiedote
Hei
41084
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
En jaksanut edes loppuun lukea. Rotsia revin juostessa pykälään. Tekosi on vähintään kahden mäyräkoiran arvoinen! Älä koskaan palaa. Oi tätä onnea ja hiljaisuuden autuutta. Voiko tätä todeksi uskoa?
vauhtia tai kun tulen takaisin ,ja varmasti tulen,niin annan sitä sulle ja mäyräkoirillesi kaljasieppo!!
Ole kakskuukautta.!
Siloin keräämme kolehdin, jotta saat autonromusi vaihdettua. Sen jonka parkkeerat kävelytielle ikunoiden alle. Nykyinen vie enemmän öljyä, kuin bensa. Puolituntia kärytät siinä ikunoiden alla käyntiin.Sekarotuinen piskisi ulisee kilpaa risan pakoputken kanssa.
Pysy sielä maalla.Pliis!
valitettavasti ei ole koiraa,mutta tule sinä mulle koiraksi ja ota se mäyräkoirasi mukaan,tehän oottekin kuin toiselleen luotuja,tosi hellyttävän näköinen pari,aina ei tosin tiedä kumpi vie kumpaa!!Voisin joskus käyttää teitä autoajelulla uudella tila-autollani,edellyttäen että opit sisäsiistiksi.Mun autooni ei sekarotuiset rakit paskanna!Ja laita se kolehdin keräys käyntiin niin saadan sulle ostettua mustinmurkinaa ja piikkipanta!!