Chelsea

Rehtori

Valioliiga on nykyään Chelsean hallintaa alusta loppuun. Hienoa! ManU divariin...

6

598

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Wonderboy

      Mistä niin päättelet? Kauden tässä vaiheessa on turha esittää tommosia luulopuheita!

    • manutdfan

      Chelsea saattaa uusia mestaruutensa, ei kylläkään ilman taistelua, ja ManUtdia ei saa divariin putoamaan edes väkisin!

    • 1.1

      Saattepa nähdä sitten!

      Varmana voittaa, ja FA Cupin päälle!

    • bost

      Geremi, Bridge, Huth ja cole lähdössä Chelseasta?

      • Monska

        Enpä usko että Joe-poika lähtee, koska on alkanut saada Mourinhon luottamusta. Jose juuri kehui Colea julkisesti. ´Tää on tosin vain mun spekulaatiota ja olen ehkä maailman surkein asiantuntija.


      • Uncle Sam
        Monska kirjoitti:

        Enpä usko että Joe-poika lähtee, koska on alkanut saada Mourinhon luottamusta. Jose juuri kehui Colea julkisesti. ´Tää on tosin vain mun spekulaatiota ja olen ehkä maailman surkein asiantuntija.

        Chelsea vie koko potin kauden päätteksi 100% varmuudella ja fa cupin ja ehkä myös mestareiden liigan......


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava

      Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I
      Maailman menoa
      155
      3540
    2. Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa

      Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk
      Maailman menoa
      85
      3028
    3. Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa

      Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva
      Maailman menoa
      84
      2514
    4. Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista

      Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro
      Maailman menoa
      44
      2399
    5. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      66
      2339
    6. Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja

      Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,
      Ikävä
      20
      2315
    7. Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?

      Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä
      Maailman menoa
      129
      2286
    8. Mikä aate kaiken pahan takana?

      Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.
      Maailman menoa
      152
      2185
    9. Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!

      Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville
      Suomalaiset julkkikset
      34
      1815
    10. Muistan vuosikymmenten takaa

      Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.
      Ikävä
      12
      1746
    Aihe