perttu!

äänestetään antti pois koska se on ihan outo jätkä,mielialatkin vaihtelee mitensattuu.perttu jatkoon koska se on niin hassu höppänä:)
3451
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

koska hän on muutenkin niin ihana, komea ja vieläpä sexikäskin !!!!

t. Sirpa

Äänestä
  • Joo, Perttu on kyllä tosi sexy! Taitaa olla monien kuumien unien kohde ;)

    Äänestä

Perttu Presidentiksi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hanna kirjoitti:

äänestetään antti pois koska se on ihan outo jätkä,mielialatkin vaihtelee mitensattuu.perttu jatkoon koska se on niin hassu höppänä:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu