Hyviä autopelejä

Kerätäänpäs tähän ketjuun hyviä autopelejä. Mieluiten semmosia yksinkertaisia eikä mitään uusia tyyliin nfsu 2...

Tässä on muutama hyvä ilmainen kiihdytys-/virittämispeli:
http://www.streetchallenge.info/
http://www.2flashgames.com/f/f-619.htm
2615
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

generally

Äänestä

Live For Speed ja Racer. Ne ei oo varsinaisia pelejä vaan simulaattoreita, mut noi kaks on kaikkien aikojen parhaimmat ajopelit. Mikään muu ei vedä vertoja noiden ajotuntumalle. Esim. Richard Burns Rally tuntuu lelulta noihin verrattuna. Suosittelen kaikille realismista pitäville!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dragracer kirjoitti:

Kerätäänpäs tähän ketjuun hyviä autopelejä. Mieluiten semmosia yksinkertaisia eikä mitään uusia tyyliin nfsu 2...

Tässä on muutama hyvä ilmainen kiihdytys-/virittämispeli:
http://www.streetchallenge.info/
http://www.2flashgames.com/f/f-619.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu