Kuten otsikkokin kertoo, haluaisin ostaa Goldenin Super 10 yleispuhdistusainetta.
Kuka myy ja mitä maksaa?
Kuka myy ja mitä maksaa?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Jälleenmyyjä Leea Sallinen numero 0505843827, maksaa jotain 16e
Aika näppärää bisnestä.Kysyy itse ja vastaa itse omalla kännyn numerolla.
Super10:llä ei tee yhtään mitään.Kallista kuin hitto.
Osta tolua,niin puhdistuu.
Vaikka,Pirkka yleispuhdistusaine ajaa saman asian ja on paljon edullisempaa.Goldenin myyjillä aika epätoivoiset keinot kaupata tuotettaan.
Itse olen myös joskus aikoinaan erehtynyt ostamaan superkymppiä, hintaansa nähden kehnoa. Positiivinen yllätys oli Lidlin W5-all purpose cleaner, ja maksaa vain pari egee... Kokeilkaa
Jup, kaupoista löytää paremmat saippuat paljon halvemmalla. Joku aika sitten oli paljonkin noita Goldenin "edustajia", luulin koko kusetuksen jo loppuneen mutta vielähän noita yrittäjiä näyttää löytyvän.
Jos tarviitte kunnon myrkkyjä, niin kannattaa käydä kysymässä uimahallia vastapäätä olevasta siivousfirmasta, kyllä meinaan lähtee paska niiden tököteillä.
Naurettavaa touhua koko Goldeni.
Tuotteita möi ainakin vielä viime kesänä Vuoksenniskalla Lakasentorin kirppiksellä se omistaja.
ja jokaisella varmaan on omat suosikkinsa,
joita haluaa siivotessaan käyttää. Tämä minun.
Minä taas hankaan lattiat super paskalla.
Kiitokset ilmaisesta mainonnasta, kuka sitten lienetkin!!
Kauppa alkoi käydä heti.
Ei se ole hölmö joka myy vaan se joka ostaa... =)
On aivan uskomatonta kuinka jotkut "höyrähtävät"
kauppiaksi.Toki siellä ketjun alkupään ihmiset on varmasti netonneet kivat summat.Vaan onhan se hyvää palkan lisää jos vielä työaikanaan puuhastelee vain tököttien parissa.
Kohta voikin jo ottaa lopputilin kun saippua- ja nappikaupalla hankkii niin hyvin.
Tosiasiahan on että ei tätä kukaan tee jos ei oikeasti hanki, eikä tarvitse olla edes "ketjun" alkupäässä!
http://goldenstore.weebly.com/index.html
No miten paljon sillä sitten hankkii? Uskalletaanko paljastaa? Ja millä työmäärällä?
Alkuun 25% + bonukset
kyseinen myyntitapa suoranaista pakkokauppaa myydään tutun tutuille ja niin edelleen.toki myyntiä tulee kun kaikki eivät kehtaa kieltäytyä kun on vähän niinkuin tuttu myyjä.yhtä suurta kusetusta koko homma.mutta onneksi ei ole pakko ostaa vai onko???(pidetään kutsuja ja niin edelleen)yksi myy yhtä ja toinen toista ja aina joku pitää niin sanotut kutsut joihin jokainen myyjä kerää aina omaa sakkiansa edistämään myyntiä.ja jos et mitään osta niin kyllähän silloin kieroon katsovat.
Ihan sama näillä alusasu-.kutsuilla, joiden hinnat on törkeitä.Laatu maksaa, sanotaan - mutta mielestäni tässä ei voi edes puhua laadusta. Esim. myyjällä olleet pitsiset esittelyliivit olivat aivan nyppääntyneet, joten kuinka sitten käyttöä ja pesua kestävät.
Pakko ei ole ostaa, mutta kun emäntä on vartavasten kutsunut ja juuri minua varten esittelijä tullut ja juuri minua varten leivottu....Niinpä viimeksikin sitten ostin urheiluliivit, jotka jäivät kaiken lisäksi käyttämättä kun painoivat ja puristivat joka kohdasta, vaikka ammattitaitoinen esittelijä minulle oikean koon katsoi. Eikä maksaneet kuin rapiat 70 e !