emule kysymys...

miksi en voi käyttää esikatselu tomintoa emulessa?
3471
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Lue uudestaan emulen ohje ja yritä tai vie osoitin halutun tiedoston päälle ja kato part.met file kohdasta tiedoston nimi(vaikka 001.part) ja etsi se emule\temp kansiosta ja soita VLC media playerilla.

Äänestä

jos ei ole ekaa plasta tiedostosta ladattu ei emulen esikatselutoiminto toimi, mutta voin olla väärässäkin sillä käytän emulea hyvin vähän ja sitä esikatselutoimintoa vielä vähemmän

Äänestä
  • Lisäksi tarvitaan viimeinen pala.

    Asetuksista valitset tiedostot ja siellä kohtaan "videosoitin" laitat vaikkapa BSPlayer tai mitä playeria nyt satutkin käyttämään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


xps kirjoitti:

miksi en voi käyttää esikatselu tomintoa emulessa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu