mistä vm73-gt:hen moottori

olisiko kellään tietoa mistä löytyisi entisöinti pyörään moottori. vanhassa lohkossa paha reikä
2321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mutta hukkasin ne.

Äänestä

jos pelkkä lohko on hajalla niin kannattaa korjata se, ihan siistiä jälkeä tulee osaavalta kaverilta.
Samalla kun kone on auki on hyvä vaihtaa stefat ja muut tiivisteet ja pysyy näin lohkot jatkossakin ehjänä.
Jos korjaus on mahdotonta niin http://www.vmpk.fi voisi parhaiten löytyä osaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


gt250 kirjoitti:

olisiko kellään tietoa mistä löytyisi entisöinti pyörään moottori. vanhassa lohkossa paha reikä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu