Kaksi kysymystä jotka

vastausta:

Mitkä bussit vievät Teletorniin Tallinassa?
Kannattaako digikameran osto Tallinnasta?

Kiitos c",\\
5726
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

No taksilla kannattaa käydä jos useampi henkilö varsinkin mukana. Tunnin keikka maksaa noin 20 euroo.
Kameroilla samat hinnat kuin suomessa.

Äänestä

teletorniin pääsee helposti busalla no: 34 ja 38. busat lähtee postin edestä.jää pois motoklubin pysäkillä.teletorn on aivan vieressä.
busa maksaa 10 EEK suunta.( busaliput kannattaa ostaa etukäteen esim. R-kioskilta, myyvät myös 10 kpl lippuvihkoa hintaan 80 EEK).

Äänestä
  • Paljon ensimmäiselle vastaajalle ja Suelle :-)

    Äänestä

Pitääkö paikkansa että tornista näkyy koko Lasnamäki, ja Suomeen saakka ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaipaavat kirjoitti:

vastausta:

Mitkä bussit vievät Teletorniin Tallinassa?
Kannattaako digikameran osto Tallinnasta?

Kiitos c",\\

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu