Kenelläkään viimehetken vinkkejä maasta? Parin vkn päästä lähtö ja suuremmalla mielenkiinnolla tutustumaan uuteen maanosaam ja kulttuuriin. Paljon on paskaa paikasta kuultu, mutta en tuomitse ennenkun näen. Anyway, oisko siis kenelläkään jotain kerrottavaa, Sousse? Am:jen retket? näkemisenarvoisen paikat lähimailla yms?
Tunisia
kastari
2
954
Vastaukset
- 23.9.
milloin olet lähdössä?minä myös menossa ensimmäistä kertaa afrikkaan.
- mariannetar
olen pari kertaa lomaillut tunisiassa en tosin soussessa, käväsin sielläkin päiväseltään tosin.
käsidesifiointiaine mukaan. tunisialaiset ihan kivoja, paitsi jos olet nainen ja liikut yksin tai naisporukassa saat kyllä tarpeetontakin huomiota.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Klaukkalan onnettomuus 4.4
Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes1135156Yleltä tyrmäävä uutinen
Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/744341636- 1961171
Pakko kertoa mies
Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti1111143Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk201099Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna861030Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.47941- 64931
- 64886
Onko se niin
Että meillä molemmilla on niin isot egot ettei voi alentua myöntämään kuin tykkää toisesta64836