Se on keskiviikko!

Sasu Punanen

Pääsen taas tänään saunaan Elämäni Naisen kanssa!

Johan tuota on kolmattakymmentä vuotta liki joka viikko saunottukin.

Ehdotti mokoma kerran seksiäkin. Saunassa! Pitihän tuota kokeilla. Yhdessä pian todettiin, että eipä ollut hyvä ajatus.

Muuallahan tuo leikki sitten maistuu sitäkin paremmalta.

Silloin tällöin pitkin matkaa on saunottu kimpassa ystävien kanssa - seurueessa pareja tai kumpaakin sukupuolta muuten sekaisin. Ilman vaatteita ja suojaksi vetäistyjä pyyhkeitä, totta kai. Seksi on ollut niistä saunomisista kaukana, mutta onpahan ollut muuten ihan lystiä ja leppoisaa, juuri sellaista kuin saunassa pitääkin!

Että sellaista tämän palstan teemasta. Kiitos kun luitte!

2

18237

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • yo2007

      Pistä tähän vielä tosi tarina jostain teidän mökki sauna reissuista kun naiset on ekaks saunonu ja miehissä ootte salaa tilannu huoran saunomaan teidän kanssa ja sit käry käy ja homma menee ryhmä sekoiluks missä pareja vaihdetaan ja akat on keskenään.

      • ,,,,,,

        Jos tämä on fantasiasi. Niin miksipä et itse kirjoittaisi sitä?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      112
      4697
    2. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      174
      4433
    3. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      96
      1813
    4. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      403
      1681
    5. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      33
      1443
    6. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      362
      1142
    7. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      6
      1139
    8. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      61
      1020
    9. Mitä hyvää olet

      aiheuttanut kaivatullesi?
      Ikävä
      68
      1002
    10. Miksi et halua

      Seksiä sen kanssa jota rakastat? Vai ajatteletko että hän ei halua?
      Ikävä
      92
      968
    Aihe