Näytönohjaimen tuuletin vinkuu

Onko myynnissä näytönohjaimeen hiljaista tuuletinta? näytönohjain on club radeon 9600 pro
Ja voiko sitä vaihtaa. Vinkuu niin hirveesti että korviin käy.
2433
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

saa vaihdettua. Onko kortissa vielä takuu? Jos ei ole hanki jokin korvikkeeksi.

Äänestä
  • Tossa on hiljainen ja tehokas rupelin.

    - Arctic-Cooling ATI VGA Silencer.

    25 euron paikkeella maksaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jomppe kirjoitti:

Onko myynnissä näytönohjaimeen hiljaista tuuletinta? näytönohjain on club radeon 9600 pro
Ja voiko sitä vaihtaa. Vinkuu niin hirveesti että korviin käy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu