gallub

Tytöt? Oletteko ottanut pojalta loppuun asti niin että spermat lentää suuhun, nieletkö? pidätkö siitä vai teetkö miellyyttääksesi poikaa. Minkä ikäisenä eka kerran annoit sen tapahtua?ikäsi?
121909
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

kyselyjä taas.

Äänestä

Olen ottanut pojalta loppuun asti niin että spermat lentävät suuhun. Nielen tottakai. Pidän siitä useimmiten, joskus teen vain miestä miellyttääkseni. Riippuu tilanteesta.
Olen 18, ekan kerran tein niin 14 vuotiaana.

Äänestä

en todellakaan ikinä enkä tekisi sitä koskaa hyi miten sairasta!!! monikaan ei varmanakaan pidä siitä joten ei kannata edes kehottaa kellekään esim.tyttöystävälle!!!itse ainakin jättäisin heti poikaystäväni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
en suostu mihinkään eläimillisiin menoihin
ja vielä kerran HYI!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Joopa joo..
    Ikää tais olla jo...mitä? 15?

    Olis kiva kuulla mielipiteesi asiasta 3-4 vuoden kuluttua...

    Äänestä

  • vanhus kirjoitti:

    Joopa joo..
    Ikää tais olla jo...mitä? 15?

    Olis kiva kuulla mielipiteesi asiasta 3-4 vuoden kuluttua...

    Nyt tulee sitten vähän vanhemman mielipide. Olen 21-vuotias ja olen kyllä joskus niellyt, mutta hyi olkoon.

    Äänestä

  • ...rajoittunutta ajatuksen juoksua.
    Mistä voit tietää, kun et kerran ole ikinä kokeillut? Tottakai on ihmisiä, jotka eivät mällin nielemisestä pidä, mutta... Testaappa kerran, ja kommentoi sitten!
    Itse en ole vielä suihin ottanut. Tosin kokeilunhalu olisi suuri.:) Ja kun sen kerran teen, niin varmasti myös loppuun asti... Ja nielen. Eritettähän se on siinä missä sylkikin...!

    Äänestä

  • Hei,pliis...Minkä ikänen oot...
    Siin ei ioo mitään eläimellistä et jos muija ottaa lastit suuhun...
    Mun muija on tehnyt sen muutamaan otteeseen ja se on miesten mielestä kaikista nautinnollisinta ku muija ottaa loppuun asti suihin...Voin sanoa tän varmasti kaikkien miesten puolesta!!
    TEkisit sinäkin vaan sen jätkälles ni se sais elämänsä orgasmin...

    Äänestä

  • vanhus kirjoitti:

    Joopa joo..
    Ikää tais olla jo...mitä? 15?

    Olis kiva kuulla mielipiteesi asiasta 3-4 vuoden kuluttua...

    vähemmän.. ehkä oot jotain 11-13... mä oon kohta 15 ja oo halunnu ottaa suihin jo ainaki vuos sitte..! =9

    Äänestä

En ole ottanut loppuun asti, mutta ei se mitenkään kamalalta ajatukselta tuntuisi, ja pakko kai sitä on niellä, viitsi alkaa lakanoille räkimään =)
Minusta suihinotto on ainakin itselleni erittäin kiihottava toimenpide ja haluan miehen sisääni ennemmin kuin että antaisin hänen laueta siihen.

Äänestä

Olen ottanut pojalta suihin loppuun asti, niin että sperma on lentäny suuhun.En erityisemmin rakasta sitä, mutta en tee sitä myöskään miellyttääkseni poikaa.Teen sitä, koska en halua olla estynyt, sperma (kuten joku oli jo todennut) ei ole sen pahempi juttu kuin sylkikään.Tahdon oppia hyväksymään toisen kehon ja samalla myös omani.Eka kerran annoin sen tapahtua 18-vuotiaana ja olen edelleen 18-vuotias.Aikaisemmin ajattelin, että suihinotto ja nieleminen on jotain todella ällöttävää (siis ennen kuin kokeilin).

Äänestä

Kyllähän se tapana on ottaa suihin loppuun asti jos on kerran sen touhun alottanu.Julmaa lopettaa ns. "kesken".Niellä se pitää,vaikka ei se herkulta maistukkaan.Ei oo tapana tehdä asioita vaan miellyyttäkseni jotain,eli kaippa mä siitä sit pidän ku haluun sen tehdä aina *wirn* Ekan kerran olin just täyttäny 13,se oli tuttu poika jonka kans se tapahtu.Ehkä se oli vaan sitä kuuluisaa kokeilunhalua...

Äänestä

Nielen aina, kun kyseessä on pelkkä suihinotto, seksin yhteydessä alkulämmittelynä suuseksi on erijuttu sitten... Miehet pitävät siitä..;) Itse pidän toisinaan, toisinaan vain miellytän... Ensi kerran tein sen ollessani 16...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


gallub kirjoitti:

Tytöt? Oletteko ottanut pojalta loppuun asti niin että spermat lentää suuhun, nieletkö? pidätkö siitä vai teetkö miellyyttääksesi poikaa. Minkä ikäisenä eka kerran annoit sen tapahtua?ikäsi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu