Jos teillä jollain on Digividokamera Sony DCR-HC 18 niin sanoisin se on PASss,,seli amatöörille muuta esim. kolme kertaa saanut äijä huoltoon viedä puolenvuoden aikana että se pANEELI ON aina joko ett pysty painaa toimintoja tai nyt LDC-paneeli kadella väri näytöllä että sanoisin aloittelija saa tosi pitkäpinnanen olla tuolla mallilla kun kuvailee.
Sony 18
Didi daa
2153
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Totta sinä kirjoitit, sony 18 on niin uutta ja hentoo ja viat jatkuu mutta yritä hellästi.
Analooginen on minulla kestänyt 10 vuotta eikä kertaakaan korjattu ja obaut 20 tuntiia kuvailtu ja pin meinaan hannkia kaiketi digi, mutta SAAD NÄHDÄ KENEN FIRMAN!
Kaoppa sulla on heikko mäihis mutta jatka vaaan hiukkasen rauhallisemmin kyllä se siiten aiakan korjauksien jälkeen alkaa maisuttuu o.k vaikka uskoisin sinun hannkivan ammatikameran, se on sopiisi sinulla,,,halutko tehdä kauppa?
Mölli vaan Espoosta