Paljonko

Paljonko maksaa talo?
4600
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mutta kuitenkin enemmän kuin kukaan haluaa uskoa.

Äänestä

Kaikki rahat menevät, ja jonkun verran vielä lisää.

Äänestä

keskimäärin noin 1400 €/huoneistoneliö 140 m2 pientalolla.

Äänestä
  • 1400 euroo neliö,itse rakensin 400 euroo neliö käyttämällä omaa puutavaraa sekä pelkästään talkootyövoimaa,kyllä hirvittäis jos joutuisi käyttämään ammattifirmoja esim sähkö-ja putkitöihin..hrr..saatikka rakennushommaan,kyllä tulis talolle hintaa !!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Paljonko kirjoitti:

Paljonko maksaa talo?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu