ati mobility radeon x700

Miksi kaatuu Medal of Honor? Kannettava acer aspire 5020 ja radeon x700 ohjain ja xp. Valittaa kaatumisen jälkeen et device driverissa on ongelmia...miten sen saa kuntoon??
3559
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kokeiles aluksi asentaa ajurit uudestaan.

Poista ekana vanhat ajurit ohjauspaneelista

Ja uudet ajurit sisään.

Onhan sulla myös uusin DirectX koneessa?

Äänestä
  • Mistä atin ajurit saan...

    Äänestä

  • pimuvaan kirjoitti:

    Mistä atin ajurit saan...

    http://www.ati.com/

    ylhäältä "drivers and software"

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nörttipimu kirjoitti:

Miksi kaatuu Medal of Honor? Kannettava acer aspire 5020 ja radeon x700 ohjain ja xp. Valittaa kaatumisen jälkeen et device driverissa on ongelmia...miten sen saa kuntoon??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu