Datamapista

Millainen luotettavuus ja yleinen toimivuus on ollut heillä!

Onko 30Mt tietokanta sellainen et siihen voi kytkeä monta kantaa kunhan ei mene yli tuon rajan vai tarkoittaako se vain yhtä tietokantaa?
1302
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Datamappia olen yli vuoden käyttänyt ja voin vilpittömästi suositella. Tietokantoja saa rajattomasti ja silloin se 30Mt jaetaan tietenkin kaikkien kesken. Muutamia katkoksia on ollut, mutta nekin ovat johtuneet Soneran runkoverkko-ongelmia ja sanoinsinko, että muuten on toiminut kyllä lähes 100%-varmasti. Itsellänikin on juuri tuo samainen paketti, missä on 30mt tietokantatilaa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokemuksia..? kirjoitti:

Millainen luotettavuus ja yleinen toimivuus on ollut heillä!

Onko 30Mt tietokanta sellainen et siihen voi kytkeä monta kantaa kunhan ei mene yli tuon rajan vai tarkoittaako se vain yhtä tietokantaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu