Elektroniikka petti Hondan!

Uuudet upeat pannut eivät kehittäneet täyttä tehoa,
kun eräs elktroniikasta vastaava inssi oli sekoittanut aika- ajo moottorin komponentit kilpa-ajo moottorin komponentteihin.

Asia oli niin vakava, että hän kunnian miehenä
teki harakirin!
No seuraavassa kisassa Honda kulkee kovaa!
1135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

onko veljestäsi ollut joissain kansainvälisissä
julkaisuissa juttua? Jos on, niin missä? Salaperäisestä veljestäsi kiinnostunut!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Insinöörin veli kirjoitti:

Uuudet upeat pannut eivät kehittäneet täyttä tehoa,
kun eräs elktroniikasta vastaava inssi oli sekoittanut aika- ajo moottorin komponentit kilpa-ajo moottorin komponentteihin.

Asia oli niin vakava, että hän kunnian miehenä
teki harakirin!
No seuraavassa kisassa Honda kulkee kovaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu