Tupakointi

Aika moni BB-talon asukeista näkyy polttavan tupakkaa.

Sanokaahan miten nopeasti yhden sätkän vaikutus tuntuu kun en ole koskaan polttanut?

Olisi mielenkiintoista nähdä miten käy jos porukalta otettaisiin röökit pois kun ovat varmaan aika koukussa touhuun.
1353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

..olisi yksi hyvä rangaistus jos tekevät jotain väärin. Sitten nähdään tosi-tv ohjelmaa kun joltain varmaan menisi hermot!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ace kirjoitti:

Aika moni BB-talon asukeista näkyy polttavan tupakkaa.

Sanokaahan miten nopeasti yhden sätkän vaikutus tuntuu kun en ole koskaan polttanut?

Olisi mielenkiintoista nähdä miten käy jos porukalta otettaisiin röökit pois kun ovat varmaan aika koukussa touhuun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu