katsotaan niin näitä alkaa tulla lisää
pienimunaiset miehet tekevät surkeita yrityksiään
täälläkin
3457
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
miehiä ole, vaan poikasia vasta.
heitti ihan saman yleiradiossa eetteriin kun sinne soitteli häiriköitä, Pekka Sauri siis, ihan pokkana, psykologian tohtori
Sauri käytti kylläkin jollain tapaa herttaisempia sanoja, hän sanoi: Vain pieniki******set pojat yrittävät häiriköidä.
Saurilla oli jännä tyyli, hän varoi sanomasta liian pistävää tai ilkeää kenellekään, vaikka voihan olla että hän on oikeasti silleen symppis, että ei haluukaan olla ilkeä kellekään. Ehkä se sen ohjelma lakkautetiin sen takia kun siinä ei ollut 'munaa'?
Eiku kyllä se kai lopetettiin koska niitä häiriköitä tuli vain lisää ja lisää ja onhan se väsyttävää valvoa joka viikko yksi yö, rasittavaa, ja formaatti alkoi kulua puhki..
Vois vaan kuvitella, soittaisko joku BOdom-murhaja yölinjall..