Käykää arvostelemassa 10vk pentua osoitteessa:
http://www.hauhau.com/kuvat.php?sivu=nayta_kuva&id=6242
Kiitos kaikille, jotka vaivautuvat.
http://www.hauhau.com/kuvat.php?sivu=nayta_kuva&id=6242
Kiitos kaikille, jotka vaivautuvat.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Viisi tähteä napsahti. Kaunis ja iloisen näköinen koiranalku.
Hauskoja hetkiä pennun kanssa.
Kiitos, pentu on reipas ja iloinen....kasvaa kovaa vauhtia.
mutta kuva alivalottunut. Sorry ei tullut kovin korkeita pisteitä sen takia, kun ei oikein koira näkynyt:(
alivaloittuneisuutta ei ole kovin paljon, vain ne siniset silmät, oikeasti ruskeat, koira vaan sattuu olemaan kyseisen haalean värinen.Ja pennusta ulkona kuvan saaminen ei ole maailman helpointa kun suurimmassa osassa näkyy vain peräpää.
siellä on pääosassa, kuvaustekniikkaa arvostellaan ihan muilla foorumeilla.
Nätti pentuhan se.
maininta, että arvostele kuvaa älä koiraa tai kissaa. Se on poistettu, kun suurin osa ihmisistä tosiaan arvostelee eläimen, eikä kuvanotto-tekniikkaa ja laatua. Minä jäärä ja vanha kuvankäsittelijä jatkan vanhaan malliin.
mutta kehtaatkos itse nostaa tämän ruokottoman sekarotuisenpiskin vaatimatonta pistemäärää;)
http://www.hauhau.com/kuvat.php?sivu=nayta_kuva&id=5877
Kävin ja oli söpö omanlaatuinen kuva
ja kävinkin pisteeni antamassa...no ne ihan täydet ;=)).
Omianikin on noilla samoilla sivuilla lähestulkoon kaikki, jopa se "ässäkin".
ja hyvät, kun koira on niin ihana ja kuva on hyvä. Nuo sivut koirine ja kissoineen on yksi suosikkini. Rakastan hyviä kuvia, koiria ja kissoja. Eläinten kuvaaminen on yleensä aika vaikeata samoin kuin liikkuvaisten lasten. Omista kuvistani heittelen huonot roskiin ihan roditta, oli ne sitten paperisia tai digillä otettuja.
Siellä sivuilla on monta suosikkia, joille annan pisteitä, kun kone antaa myöden. Erityisiä suosikkeja ovat 12v dobberi, joka tuli tiensä päähän, pari upeata rotweiler-kuvaa, pystykorva syksyisessä metsässä jne.
Kävin napsauttamassa täydet pointsit. Sullahan on koira selvä hippi.
ei puutu kuin kukkahuivi ja pyöreät silmälasit;) Nyt on tosin vähän säädyllisemmässä kuosissa kun alkukesästä otettiin karvat pois.
Niinpäs tosiaan taisit hipin kyniä. Siitähän oli palstalla kuviakin silloin.
hyvälle tuulelle nähdessäni tämän otuksen upean nenän ja mikä väritys.
..kehdataan,hauska kuva!
hieno väritys koirallasi.
Söpöläinen on!
on annettu! Molemmille täydet pisteet =). Valtavan ihana söpöläisiä molemmat=).