apua!!!!!!

Miten muutetaan c:asema ntfs muotoon???
7492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Opettele laittamaan kunnon otsikko keskusteluun, sitten saat ehkä apua.

Äänestä
  • sori ku oon aloittelija näiden hommien kans...

    Äänestä

Kuninkaan täytyy saada alamaiset sen tekemään :)

Äänestä
  • en muutakaan keksinyt... onhan se kyl mauton.

    Äänestä

  • polvistu kuninkaan edessä!!! minä käsken!!!

    Äänestä

  • sinulle herra kuningas!!! kirjoitti:

    polvistu kuninkaan edessä!!! minä käsken!!!

    oishan se hyvä laittaa mitä asia koskee, oöis vähäv helpompi avustajien katsoa missä ne pystyy auttaan. tosin jos tarttee vaan apua niin kannattaa käyttää laajaa hakua sieltä löytyi 137567 osumaa.

    Äänestä

eikä osaa millään lähteä pois hissin oven välistä...

AApuuuva !!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


king86 kirjoitti:

Miten muutetaan c:asema ntfs muotoon???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu