Tehoputki

3501
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kannattaa kysellä tuolta mopopuolelta, XPS kun ei ole enduro- tai motocrosspyörä vaan mopedi.

Äänestä

  • XPS peugeot kirjoitti:

    XPS ON ENDURO SAATANAN HULLU !! http://www.motot.net/galleria/showgallery.php?si=xps peugeot&limit=

    XPS ON JOO OIKEIN KISAENSKA JA ON NOPEENPI Q KAIKKI NIINQ VAI MITÄ TEINIXXX??11!!!!1

    Kaikki ei ole sitä miltä näyttää, XPS on ihan oikeasti mopo, vaikka olet sellaisen ostanutkin moottoripyörän hinnalla. Iskän rahoilla tosin, mutta harmittaa varmaan, samalla rahalla olisi saanut parin vuoden Bostikit ja muovikassit. Ikävä vain, että todellisuudentaju on sinulta päässyt katoamaan puberteetin syövereihin. Katsopas "enduromoottoripyöräsi" rekisteriotteesta mikä se oikein on. Sieltä se selviää, jos osaat lukea.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


XPS peugeot kirjoitti:

http://workspace2.smilehouse.com/workspace.client_katafori/PublishedService?file=page&pageID=9&pid=7727

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu