LOLA

Lola ajeli tänään hienolla mustalla kaupunkimaasturilla Imatralla!
81748
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kukahan se mahtaa olla? Muistan kyllä ravintola Lolan ennen smugleria,onnen päiviä,onnelaa..
Olitte ilmeisesti kiveksissä killumassa vielä silloin?

Äänestä

No oijoi. Millä sinä ajelit? tai naapurin isäntä?

Äänestä

So what? Antaa rouvan ajella. Ajelen muuten minäkin. Ja moni muu.

Äänestä

Onhan se tietysti maailman hurjin juttu, jos Imatralla näkee julkkiksen, kun siellä maalla ei niihin olla totuttu. :D

Äänestä
  • Ei millään pahalla mut enemmän stadii voi sanoo että se on maalla. Vähemmän täällä niitä peltoja on, mettää sitäki enemmän.

    Hauku sit mielummin vaik käpykupunkilaiseksi.

    Äänestä

hei oikeesti... hanki elämä!

Äänestä
  • No kiva kun bongasit.. Et päässy juttelemaan tai pyytämään nimmaria? Lola oli varmasti 90-luvun paras missi.

    Äänestä

mitä vittuu tekee city-maasturilla, oikeesti?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Imatralla kirjoitti:

Lola ajeli tänään hienolla mustalla kaupunkimaasturilla Imatralla!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu