Lymyääkö kaapissasi säästöpossu jota et käytä?Se odottelee kärsivällisenä kolikoitasi possuuuna mutta olet ahne ja tuhlaat kolikon kortsuun.Voi sinua!!Lymyääkö kaapissasi kaksi säästöpossua?toivottavasti ei sillä kaksi säästöpossua voi aloittaa yhdessä ison vallan kumouksen eli syödä sinut elävältä!! varo vaan!Säästöpossut ovat kituneet ilman ruokaa eli kolikoita jo pari kuukautta ja nyt on heidän vuoronsa tappaa sinut! Siis varo!ensin possukka syö silmäsi,oletko vielä elossa??Ja sitten korvaöehtesi..HAHaa..ei tämä ole vitsi-tämä on totisesti totta.Minut syötiin ja olen nyt kuollut:()
säästöpossujen vallankumous?!!!!!
outo hyypiö90+
1
1057
Vastaukset
- htrwyhrw
mää olin ihan "IBILOVENA" luettuani sun tekstin...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1922010
- 1291104
- 1131063
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa21795- 58786
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä33700ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42628Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175574Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45538- 9522