Menkää tänne koska timppa lopetti

Koska lord timppa lopetti sivunsa, menkääpä tänne lukemaan questohjeita jos ei englanti luonnistu (runehq, tip.it...)

http://www.freewebs.com/zamorak-sivut

siellä on myös kuvia ja vähän tietoa isotasosista hirviöistä (kalphite queen, king black dragon jne.) Lisää tulee sillon tällön.
1311
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Huonot sivut,mistää muusta olis hyötyä ku noobien ohjeet.Harmi että timppa lopetti onneks quest ohjeet jäi. http://koti.mbnet.fi/~timpat/questohjeet/
Käyttäjä nimi:kaikki
Salasana:salasana

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lord pimppa kirjoitti:

Koska lord timppa lopetti sivunsa, menkääpä tänne lukemaan questohjeita jos ei englanti luonnistu (runehq, tip.it...)

http://www.freewebs.com/zamorak-sivut

siellä on myös kuvia ja vähän tietoa isotasosista hirviöistä (kalphite queen, king black dragon jne.) Lisää tulee sillon tällön.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu