minna

pihalle..se menee tuolla ihan ku omistais koko kartanon..meistä tuntuu..me ollaan mieltä..tyyliä koko ajan.mut --sit olihan sillä se ja sitä ..ja jne
4580
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ja mua ärsyttää ku sen pitää kyylätä nuita "pussailijoita "koko ajan .. ARGHHHHHHHHH... sekaantu toisten asioihin.. niinku antin ja iinan esim.. mitä se sille kuuluu mitä ne tekee?? toiv älyävät antaa ääniä sille!!

Äänestä
  • No eiköhän ne pussailijat mee jonnekki syrjään pussailee, jos ne ei haluu, että kukaan kattoo. Se sentään katsoo avoimesti eikä salaa niinkun me muut. Katsothan sinäkin??!!

    Äänestä

  • Kyylääthän itsekin

    Äänestä

  • mmm kirjoitti:

    Kyylääthän itsekin

    Nimimerkkini onkin "Yksi monista kyylääjistä" :) Read my lips!!! En häpeä, enkä syytä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pistäkää kirjoitti:

pihalle..se menee tuolla ihan ku omistais koko kartanon..meistä tuntuu..me ollaan mieltä..tyyliä koko ajan.mut --sit olihan sillä se ja sitä ..ja jne

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu