ostan mettäkärryn

Ostan kevyen rankakärryn.Halvan ja kunnostuskelpoisen.
Tai sitten asiallinen,toimiva ja kevyt kärry kuormaimella rangan ajoon soveltuva.
Hinta max.3000euroa kuormaimella.
1334
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Täällä on teli-kevyt kärry, etusermi, kuorma-auton pyörät ja keinuteli, neljä ratasta ja hyvät.
laita kysely [email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kärrytön kirjoitti:

Ostan kevyen rankakärryn.Halvan ja kunnostuskelpoisen.
Tai sitten asiallinen,toimiva ja kevyt kärry kuormaimella rangan ajoon soveltuva.
Hinta max.3000euroa kuormaimella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu