PERTULLE

..TÄYDET 10 PISTETTÄ. ON SIINÄ REHTI MIES.
4734
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kylä näin o. Kaikki mitä se ihminen sano siellä päiväkirjahuoneessa, oli totta. On se terävä jätkä, lisäksi sillä on selkärankaa. Luottomies.

Äänestä
  • Minusta se on ihana, se puhuu luonnollisesti kuin jollekkin äidilleen puhuisi sille päiväkirjahuoneen hepulle/tädille.

    Äänestä

  • torvinen kirjoitti:

    Minusta se on ihana, se puhuu luonnollisesti kuin jollekkin äidilleen puhuisi sille päiväkirjahuoneen hepulle/tädille.

    hän oli puhunut siellä, en nähnyt eilistä jaksoa, katon kyllä 24/7!!!

    Äänestä

täydet pisteet Pertulle. On niin aito ja rehellinen, että siinä on esimerkkiä monelle, niin talossa olijoille, kuin meille kaikille muillekin. Näyttää, että ilman kamalaa kyräämistä ja juonitteluakin pärjää. Uskon ja toivon, että Perttu todellakin voittaa, on sen ansainnu. Hauska nuorukainen kertakaikkiaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TAAS RAPISI kirjoitti:

..TÄYDET 10 PISTETTÄ. ON SIINÄ REHTI MIES.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu