Idolsien Anna-Riikka oli kammo

Öhöh

esitys!

Ihan tosi,onko sillä akalla kaikki ihan kotonakaan? Uusimmassa OHO:ssa se parku,että tuomarit mursi sen.Ittensä mielestä sanoi vielä olevansa lahjakas,hyvä laulaja ja tää on paras: HYVÄNNÄKÖINEN! Aika paha. Tyttö näytti esiintyessään siltä,kuin olisi hampaita kiskottu irti vähintään,niin kovat tuskat oli,ja muutenkin,tuli pikkasen mieleen jonkin lainen karvainen otus,johtuneeko hänen tukastaan ja valtavista kulmakarvoista! HUH! Tulkinta oli myös ihan hanurista.Kaikki sympatia tuomareille,väärässä eivät ainakaan olleet!=)

6

1943

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • anafreak

      mä näin sen eilen kaupungilla... sillä oli joku cd kädessänsä, luultävasti omansa :)

    • Jos tämä olikin ko. henkilön tapa hakeutua julkisuuteen, laulunlahjathan eivät riitä alkuunkaan ja missikisoihinkin lienee turha pyrkiä. Ensin välähdys TV:ssä, sitten pari tarpeeksi mielenkiintoista lehtijuttua... Idols-ohjelmaan liittyvät asiathan tällä hetkellä ovat "kuumaa kamaa" niin yleisölle kuin sitä myötä lehdistöllekin.

      ...kävi vaan mielessä...

    • pläöä

      Vittu se on paras, akka taatusti voittaa sen supermieskisan

    • nuori rouva

      Se oli oikeesti ihan kamala nainen. Mun mieskin sanoi, että pistä tuo telkkari kiinni äläkä pelottele mua tuommosilla apinoilla. Sen esitys oli niin Anna Eriksson -kopio, niin että hiuksetkin oli ihan pakko kammata samalla tyylillä. Lisäksi sen naama oli samanlainen kuin kuukoiralla. Aivan friikki ulkoasu: oikeasti, mä en ole koskaan nähnyt niin oudon näköistä nuorta naista. Rolf Nordströmin luona pitäis käydä ihan ekana.

      • Nimetön

        Kiinnittikö kukaan muu huomiota hänen huonoon suomen kielen ääntämiseensä?...Kumma aksentti.


      • Rai-Rii Laalum
        Nimetön kirjoitti:

        Kiinnittikö kukaan muu huomiota hänen huonoon suomen kielen ääntämiseensä?...Kumma aksentti.

        Sen silmät meinas pullistuu päästä, kun se vakuutteli tv-kameroille olevansa paras ja kaunein. Se on varmaa, että em "taiteilija" ei tule tekemään läpimurtoa laulajana, Idols esiintymisen jälkeen ainakaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta

      Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas
      Maailman menoa
      208
      1360
    2. Mitä tapahtuu

      Syksyllä?
      Ikävä
      96
      1256
    3. Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?

      Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?
      Suomussalmi
      9
      898
    4. Minä täällä vaan

      Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛
      Ikävä
      85
      842
    5. Ikävöin sua

      Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan
      Ikävä
      2
      830
    6. Jos haluat jatkaa tutustumista

      Pyydä mut suoraan kunnon treffeille. En lähde mihinkään epämääräiseen viestittelyyn enää.
      Ikävä
      57
      776
    7. Olet huippunainen

      Ja onneksi tiedät sen itsekin.
      Ikävä
      31
      768
    8. Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?

      Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle
      Ikävä
      14
      762
    9. Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!

      Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii
      Kotimaiset julkkisjuorut
      43
      713
    10. T, miten mun pitäis toimia

      Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest
      Ikävä
      37
      708
    Aihe