rautatabujen

tietyääkö joku obsidanin hintaa ja onko jotain muuta vastaavaa.hemoglobiini mulla 118 ja lääkäri määräsi rautatabu kuurin.
33672
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Obsidan 100mg hinta 50 tablettia 13,92€ ja toinen rautatabletti Retafer depot 100mg 50 tabl 7,37€, 100 tabl 8.80€ ja 300 tabl 22.47€. Molempia rautatabletteja saa apteekista.

Äänestä

netistaä www.apteekkariliitto.fi sieltä apteekki asiakkaille ja jne. näät kaikkien lääkkeiden hinnat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hinnat kirjoitti:

tietyääkö joku obsidanin hintaa ja onko jotain muuta vastaavaa.hemoglobiini mulla 118 ja lääkäri määräsi rautatabu kuurin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu