Ukkomiehet niin chatissa kuin todellisuudessakin ovat erittäin helppoja nakkeja. Ei tarvitse paljon vikitellä kun mukaan lähtevät ja vaimot siinä unohtuvat. Muutamista on jopa erittäin vaikea päästä eroon, kun eivät tajua yhden illan riittäneen. Olen hyvännäköinen nainen ja ei ole vaikeuksia iskeä noita reppanoita. Varo vain - voit olla seuraava!
Ukkomiehet, helppo nakki
sinkku
292004
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Tollasen läskiperseen kanssa ei kukaan lähde mihinkään.Olet niin lapsellisen itserakaskin,Et osaa muuta kun kehua itseäsi.
Olet oikeassa, syyllistyn myös itse moiseen. Mutta sanotaan näin, kokemusta omaavilla ja komeilla/raamikkailla miehillä on vientiä...Heh, että minä sitten nautin...
Totta se on - olemme helppoja nakkeja.
Tottakai lähdemme naisten mukaan jos vain löytyy "leväperäisiä" naisia (joihin tunnut kuuluvan). Jos joku suhun takertuu niin se takertuu suhun tasan niin kauan kun sille annat - takaan että et miestä nää jos sanot sille "EN ANNA". Voi tyttökulta kun olet yksinkertainen!
Ai niin - saa nähdä miten sinulta mies viedään kun olet joskus naimisissa. Rupsahda rauhassa!
tuo kantasi asiaan on ihan oikea.itse olen kokenut asioita elämässä,joita en ääneen kehtaa kuuluttaa.olen ihan sieväkin vaikken sitäkään kehtaa yleensä edes myöntää.yksi asia minua vaan jotenkin harmittaa....
tuo että rupsahda rauhassa...
voi sekin on edessä minullakin.tämä nuoruus on katoavaista.se ihan harmittaa.
mutta kaiken ikäisille löytyy seuraa,ikääntyneillekkin.vaikka olemmekin rupsahtaneet sitten joskus.
sinäkin muuten joskus..;)
haluan vaan sitä tässä kertoa että niin miehet kuin naisetkin...että perästä tulen..ja tulet..
Voi kuinka väärässä oletkaan. Jos en anna niin jopa juostaan vielä enemmän perässä. Voin iskeä sinkkujakin eikä niidenkään kans tarvii paljon töitä tehdä, mutta ukkomiehet te olette helppoja nakkeja!
Eikä se ole leväperäisyyttä, mitäs ukkomiehet lähdette sinkun mukaan ettekä mene kiltisti vaimojenne viereen. Mukaan lähtö on leväperäisyyttä.
Sinua on näköjään huijattu. Niin kauan juostaan perässä kun on vähänkin toivoa ilmaisesta ... Mutta suvulle sinua ei esitellä ....
Saa siltä omalta vaimoltakin ilmaiseksi eli joku syy sillä ukkomiehellä on sinkun perään. Sehän on selvä että sinkkua ei suvulle esitetä. Ukkomies parka käräyttäs itsensä.
Haloo onko sulla noin heikko itsetunto tai lapsi olet jos tolaisella asialla pitää kehua?
On itsellänikin kokemusta ja tiedän et omaan ulkonäön ja hyvän kropan.
Raukkamaista täällä puhua tollaisia asiota höh,epäilen et oletkohan niin kaunis vai yleinen nainen joka antaa jokaiselle miehelle on sit ukkomies tai vapaa..:))
Hauskaa kesää sinullekin ja varo et ei käy huonosti..:))
PS!kyllä meissä naisisakin on näitä jotka osaa et turhaan mollat miehiä chatissä kun todellisuudesakin..on miehet kertonut aikamoisia juttuja naisita et ei vaan ole susta jutut..
Ei mulla ole huono itsetunto. En muuten olis kirjoittanut tänne ukkomiehistä. Herätteleepä vaimoissa vähän ajatuksia. Varsinkin sellaisten ukkomiesten vaimoissa joiden ukot täällä vikittelevät naisia ja sopivat treffejä.
että oikeasti olet sellaisen ukkomiehen vaimo joka vikittelee täällä muita naisia..
äää, ehkä olen ihan värässä *nauraa*
helppoja nakkeja, mikäs sen mukavampaa kuin sutasta vierasta. Toivottavasti olen seuraava (vaikken olekaan ukkomies). Tosin, näköä pitää riittää kanssa eikä pelkkää tyhjänpauketta =)
Epäilenpä vahvasti että jos olet jo sen ikäinen nainen että juokset vapaana vonkaamassa ukko-miehiä ei näkösi taida ihan kuitenkaan riittää kuin satunnaisiin eksymisiin.
Tiedän muuten muutamankin miehen jotka käyttävät kapakoissa sormusta vaikka ovat vapaita kuin taivaan linnut, vanha totuushan on se että vihkisormuksella on helppo niittää. Koittakaapa joskus pojat =).
Vapaita tai varattuja, jokaiselle tulee eteen joskus se ihminen tai mieliala, joka ylittää rajan uskollisuuden ja uskottomuuden matalalla muurilla.
Äläkä anna sen "hyvännäköisyyden" hämätä sua, ei sitä kukaan sätissä näe kuitenkaan, pojat vaan kehasee koska ovat hyvätapaisia ja haluavat varmistaa että saavat sulta sen mitä haluavat.
Flirttirikasta kesää toivoopi W
Tosi on, helppoja nakkeja ovat. En ole kenenkään vaimo ja siinä iässä oleva jonka on nyt mentävä niin kauan kunnes sormuksen haluan. Ei tässä kiirettä ole. Mukava sutasta ukkomiestä ja vielä vähän kiusatakin olevansa "vaikeaa" riistaa. Ai että ne tykkää sellasesta leikistä. Tulee vihaisia soittoja ja viestejä kun ei nyt ole sinkku sutaisu tuulella kun vaimokin ois nyt mökillä.
Olen kokeillut sormusta sormessani ja silloinkos sinkkumiehet ovat vauhdissa.
Kohtelias pitää sätissä ollakin, niin minäkin olen vaikka olis minkäläinen ukkomies vonkaamassa nettiseksiä.
Mistäs tiedät sen että minäkin voin kehua saadakseni sen kenet haluan?
ETKÖ RAUKKA TAJUA,ET SUA KÄYTETÄÄN HYVÄKSI..VOI SUA IRTONUMEROA...HAHHAHAH
Mistäs tiedät sen? Osaan minäkin käyttää ukkomiehiä hyväkseni. HAH!
...ei taida vaimosi pitää seksistä, kun kerran olet sitä mieltä ettei nainen voi haluta seksiä ilman että on "helppo". Ei varmaan ole tullut mieleen että nainen saattaisi Haluta sitä...eikä aina vaan Antaa. Jos ei naisella vakkaria, niin miksikäs ei hakisi seksiä sieltä mistä sitä saa, vaikka sitten ukkomiehiltäkin. Tosin kaikki miehet on helppoja!!!
(Hieman karrikoiden tosin..tiedän pari kolme miestä, joiden kanssa joutuisi tosiaan tekemään töitä ennenkun he antaisivat.) En itse harrasta irtosuhteita, mutta jos mulla ei olisi vakkaria niin kuka tietää.. T.Lena Risuaita
hahhaa..tuu tänne niin katotaan miten "hyvä" oot...
---ja sit mä Sinkku heräsin.
Arkeen, ei ketään missään, oliskohan ollut toiveajattelua ??
EIKÖ OLE VIENTIÄ SINKUILLA KUIN UKKOMIESTEN KANSSA??LUULIS HYVÄNNÄKÖISEN NAISEN SAAVAN VAPAITAKIN MIEHIÄ ETTEI TARVI TOISTEN JÄMIÄ HUOLIA.MITÄS LUULET UKKOMIEHEN AJATTELEVAN "SINUSTA"??KEHUU KAVEREILLE TÖISSÄ TAI KAPAKASSA KUINKA ISKI TAAS NAISEN MUKAAN. JA MENEE JA KAIPAA KUITENKIN SINNE KOTIIN OMAN TUTUN JA TURVALLISEN AKAN LUO. VOISIT VÄHÄ AJATELLA MILTÄ TUNTUU KU OLET ITTE JONKU AKKA.
mikä pelle sä oikeen oot?
jos minä olisin sun ukkos niin saattais tulla mullekin mieleen sutasta...
Kyllä vientiä on sinkkujenkin kanssa. Eikös me kaikki olla toistemme jämiä. Niin sinkut kuin naimisissa olevatkin. Tuskin nykyaikana kukaan selibaatissa on elänyt ennen naimisiin menoa. Niin on myös sun ukkos jonkun jämä.
Ukkomiehet eivät pahemmin uskalla kehua retostella vierailla naisillaan. Menee vielä vaimojen korviin.
Opettaja. Täällä puhuu pikku-kallen isä. En voi tulla tänään kouluun koska olen sairaana.
?????????????????????????????????
Olla seuraavasi?
Hhehehee. Mut ei meidän tartte heti hikoilla. Keskitytään aluks kielareihin ja romanttiseen tunnelmaan. Niitäkin ukkomies kaipaa baby!
Moi
Ei koskaan tiedä milloin ravintolasta lähdet mukaani. Siinä olet muuten oikeassa että aina ei heti tarvitse hikoilla. Löytyy niitä sellaisiakin ukkomiehiä jotka eivät hyppää muutamaan kertaan heti sänkyyn. Sellanen ukkomies osaa sentään kunnioittaa sinkkuakin. Tosin se vaimon kunnioitus on unohtunut.
Sinkun kanssa voi olla muustakin syystä kuin sutaisusta. Sekin on nähty.
Olen kanssasi pitkälle sammaa miält noista jutuista, paitsi tosta vaemaon kunnioittamisesta. Maailmassa nyt on vaan niin paljon jänniä naisia joihin on kiva tutustua ( siis ei välttämättä pöyhiä) tykkää vaemo siitä tai sit ei. Tärkeintä on oma tahto. Ei kaikkia juttuja SAA tukahduttaa vain siks et o ukkomiäs. Vai mitä hani? Muiskis!
T: teidän dale
Kyllähän jos kotona vaimo nalkuttaa niin pitää meitä sinkkujakin olla jotka sitten huolehtii ukkomiehistä kun vaimon kans menee huonosti. Ja huolehditaankin hyvin koska kysyntää on.
Vaihtelu virkistää avioliitossakin ja patoutumat pitää purkaa. ;)
Muiskis vaan ja jossain joskus tavataan!
kyll taas oli jonkun piilolespon haave. oisit ees kerran saanu niin ei tarvis noin uhota. mee takas peittos alle ja ota se lelus yöpöydänlaatikosta.
tommosille ei ees anneta. vai mitä ukkomiehet ?
TUOHON PITÄS KAIKKIEN AVIOVAIMOJEN VASTATA ETTÄ PITÄKÄÄ UKKONNE TYYTYVÄISINÄ TARJOAMAANNE SEKSIIN ETTEI TARVI TUOLLASIA HUTSUJA VILKUILLA.NIIN MIEKI TEHEN,VÄSYTÄN UKKONI KOTONA ETTEI JAKSA MUITA EES AATELLA...JA KUIN IHANAA....
Oletkos aivan varma etten mä ole väsyttäny ukkoos koskaan???