mitä mieltä

nimestä Anja. Mikä toiseksi nimeksi?
7550
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Perinteinen,reipas,mukavan kuuloinen nimi.
Anja Tuulikki
Anja Päivikki
Anja Marita
Anja Johanna
Anja Suvi Terhikki
Anja Lilja Pauliina

Äänestä

on oikein mukava nimi. :)

Toiseksi melko harvinainen Marija.

Äänestä
  • Marian muunnokset sopisivat kivasti Anjan kanssa: Mariija, Mariia. ;)

    Äänestä

Anja on kaunis ja pehmeä nimi.

Anja Hillevi
Anja Tuulia
Anja Elena
Anja Kristiina

Äänestä

tai Anja Mariia

Äänestä

... aivan ihana nimi.

Äänestä
  • anja, ihan karsee täti nimi!!!
    en laittais ikinä. mieluumin vaikka anitta tms ja aalla alkavia on muitaki vaihto ehtoja paljon!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vielä nimetön kirjoitti:

nimestä Anja. Mikä toiseksi nimeksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu