Kolme kyssäriä kunnon satanisteille.
1. Mistä fyrkat päivittäiseen veripalttuun?
a. sossusta ja kelasta
b. pimeistä keikoista
c. verollisesta päivätyöstä
d. saan mummolta tai mamilta
2. Kestättekö päivänvaloa
a. en kestä, elän pimeässä komerossa
b. kestän pukeutumalla mustiin
3. koskeeko
a. aina
b. aina, kovaa ja koko ajan
c. ei, olen ja pysyn mömmöissä
1. Mistä fyrkat päivittäiseen veripalttuun?
a. sossusta ja kelasta
b. pimeistä keikoista
c. verollisesta päivätyöstä
d. saan mummolta tai mamilta
2. Kestättekö päivänvaloa
a. en kestä, elän pimeässä komerossa
b. kestän pukeutumalla mustiin
3. koskeeko
a. aina
b. aina, kovaa ja koko ajan
c. ei, olen ja pysyn mömmöissä
Vastaukset 28
Vanhimmat
tuo testi ei ole tahty satanisteille vaan murrosikäisille teineille.
ei tahty vaan tehty.
Laittaisitko ystävällisesti tai pahaa pahuuttasi minulle tiedoksi sellaisen esimekkikysymyksen, johon satanistit osaavat vastata?
Kysy niiltä että mitä onko satanismi ja saatananpalvonta eri asia. Se on ainoa asia, minkä suurin osa itseään satanisteiksi tituleeraavista tietää
Harmi,ettei kukaan teistä ns.uskiksista sitä tiedä.Jos kerran jokainen sunnuntaisatanistikin sen tietää,miksette te?
mistäs herra tietää etten mitä sitä tiedä. suurin osa uskiksista muuten on huomattavasti vanhempaa porukkaa kuin satanistit jotka ovat lähinnä teinejä. teineille satanismi on vähän samanlaista kapinaa kuin rap ja hiphopkulttuurikin mutta eri paketissa
Jos joku nykyään haluaa kapinoida,ei sitä rapilla tehdä.Vaikea löytää sen enempää mainstreamia olevaa "musiikkia".
Ja jos tutustuisit satanismin ideaan,huomaisit sen todellakin olevan kapinaa.Kysynkin,mitä vikaa kapinassa on?Muutos on voimaa,paikallaan pysyminen kuolemaa.
Kolme kyssäriä kunnon kristitylle.
1. Miksi uskot jumalaan?
a. Koska jeesus sanoi niin!
b. Koska opettaja sanoi niin!
c. Koska pappi sanoi niin!
d. Koska äiti sanoi niin!
e. Koska raamattu sanoi niin!
2. Teetkö sunnuntaisin töitä?
a. En tee
b. Teen mutta itken ja kadun sitä jatkuvasti ja pelkään joutuvani helvettiin sen takia
3. Osaatko tarkastella objektiivisesti muita uskontoja ja elämänkatsomuksia?
a. Tietysti, vaikka jeesus on tieto ja totuus, kaikki muu on valetta!
b. Tietysti, vaikka ne kaikki ovat saatananpalvontaa!
c. Tietysti, vaikka ne kaikki ovat pahaksi ihmiselle!
HIHII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AIKA HYVÄ!!!!!!!!!!!!11
tämä oli hyvä veto!
a - a - a kruaah kruuah kraah!
Helppoja kysymyksiä!
1.a: Näinhän se Jeesus tarinoi raamatussa, joten kohta e olisi myös yhtä oikea vastaus. Lisäksi äitylikin taisi aikoinaa mainita aiheesta, kruaah!
2.a: Maksan mielestäni riittävästi veroja viiden arkipäivän ja 37,5 tunnin viikkotyöstä. Voin siis aivan levollisesti viettää vapaata lauantaina ja sunnuntaina. Eikä minua suuremmin sunnuntaina edes harmita se, että verovaroillani kustannettaisiin angstisten satanistin menttaalihoitoja. Kruaah... kruaah.
3.a: Raamatussahan sanotaan, että menkää ja tehkää! Kruaah... kruaah kraah!
Voittaako veikkausrivini nyt jonkin jännittävän palkinnon kruaah..?
On kovin simppeliä, kruaah!
Luot tehokkaasti ennakkoluuloja kristittyjä kohtaan. :)
No ei palkintoa sentään, mutta jonkun kunniamaininnan voisit saada suorituksestasi.
-------
Onneksi olkoon arvoisa variksenpaska,
Olet todistanut olevasi ahdasmielinen ja aivopesty kristitty, josta johtuen sinulla on suuria ennakkoluuloja sekä kyvyttömyyttä ottaa vastaan informaatiota joka saattaisi olla ristiriidassa nykyisten käsitystesi kanssa. Olet myöskin kunnostautunut levittämään stereotypioita kristityistä, sekä väärinkäsityksiä satanisteista. Tämän lisäksi vaikutat olevan töissä käyvä aikuinen, joka lisää suorituksiesi arvoa, koska tämänkaltainen käytös on erittäin harvoin tyypillistä yli 16-vuotiaille.
Kunnioittaen
tölkki-kokis
---------------------
maukas lintupaisti mielessä minullakin,vaikka olen kasvissyöjä..suomessa on uskonvapaus.
ei voi muuta sanoa!
Lisää tuollaisia viestejä niin, ehkä ihmiset alkavat tajuta millaisia taliaivoja uskikset todellisuudessa ovat...
Tuleekohan toi 'kruaah' ja ne muut joistakin näppäinmakroista kenties? T: Nörtti.
Hyviä kysymyksiä :D:D:D:D:D:D:D
Veikkaisin, että oikea rivi olisi "kunnon" suomi24 satanistille
1 - d - saan mummolta ja mamilta
2 - b - kestän pukeutumalla mustiin
3 - b - aina kovaa ja kokoajan (se on sitä murrosikää)
Tämä ei ole sitten tarkoitettu niille, jotka esittävät täällä hyvin perusteltuja mielipiteitä satanismiinsa. Nyt jokainen voi sitten miettiä, että mitä ne hyvin perustellut mielipiteet ovat :D:D:D
Vuoden fiksuin kysely varmaan, vastataan nyt kun ei jaksa pilata hyvää yötä nukkumalla sitä...
1.a c d, miksi tyytyä yhteen?
2.c(ei kumpikaan, valitan), päivällä on kaunista. Sitä nyt vain näkee jatkuvasti, joten on mukava myös aina välillä katsoa yötä. Ensimmäinen aurinkoinen kesäpäivä on aina mahtava.
Lisäksi vaikka pukeudunkin pääasiallisesti mustaan löytyy päältäni aina silloin tällöin muutakin kuin surupuku. Valkoinen, harmaa, vihreä ovat myös mukavia värejä. Kuten myös monet noiden sävyt. Mustaa pidän osoittaakseni mielipidettäni maailman menosta... tai sitten ehkä sen takia koska musta sopii aina kaikkialle, mahdollinen lika mitä tulee välillä auton ovista, autoilijoden tervehdyksistä jalkakäytävälle(lammikko sen vieressä jalankulkia=kaasu pohjaan) ynnä muusta ei näy mustassa ja sen pystyy helposti pesemään näkymättömäksi.
3.a/c, eihän aina mömmöjään muista ottaa
Etupäässä erilaisista hiilipitoisista yhdisteistä. Niistä samoista kuin kaikki uskonnolliset fanaatikotkin, uskoivat he sitten mihin tahansa.
Tiedoksi sullekin säälittävälle hinurille että minulla, hänen mustalla majesteetillaan. EI OLE mitään tekemistä filosofisen satanismin kanssa!
Minä ahmin ja popsin vain, ja ainoastaan tyhmiä fundamentalisti-krissejä!!
Sinä linnunpaska tuulilasissa saat erikoislämpimän kohtelun helvetissä, kun tulet tänne!
Fakta! Hullu veljeni jahve antoi kaikkien vinksahtaneiden fariseusten sielut minulle jo 2000-V sitten! Isänpoika ja pahahenki eivät halua nysvääviä pilkunnusssijoita taivaaseensa!
Revi siitä homo!
Tapaamista saatanan kanssa mielenkiinnolla odottaen, mutta miksi oletat variksenpaskan olevan seksuaalisesti suuntaututunut saman sukupuolen edustajiin?
kruuaah... kruuaah... kraah!
oletpa vitsikäs..naurattaa niin,että ratkean liitoksistani!
satanistit ei ole niitä ''pahoja''..toivoisin todella,että otat ensin selvää asioista,ennenkuin alat vittuilemaan.
muutama viaton kysymys vain. Kruaah!
Kovin olet synkkä ihmisentaimi. Sattuuko sinuakin kovaa ja koko ajan?
Pääh, myönnä vaan rehellisesti pois että yrität vaan valehdella toisista ihmisistä ja heittää paskaa toisten niskaan.
onkohan sinulla sitten kaikki ihan hyvin?
Kiitos kysymästä, kruaah!
Nyt jätän pikkusatanistit omaan rauhaan ja lentää louskutan seuraavalle kaatopaikalle raatoja etsimään.
Hyvästi siis ja synkkää jatkoa teille kaikille tähän ihan mukavaan maailmaan.
Kruaah.., kruaah.., kraah