ääliöt, ei perttu kiduttanu, perttu kerto siitä

ääliöt, ei perttu kiduttanu, perttu kerto siitä jutusta! Eikös se oo aika eri juttu!!
1277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tuo koirajuttu on urbaanilegendaa, jonka minäkin olen kuullut jo varmaan 20 vuotta sitten 1. kerran! Aina se on tapahtunut kaverin kaverille tai puolitutlle yms. Paskaa koko juttu siis!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bööööö kirjoitti:

ääliöt, ei perttu kiduttanu, perttu kerto siitä jutusta! Eikös se oo aika eri juttu!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu