Dc++ banned

Tulee joku tällainen:
ListLen = 11. banned because steathorfake file list

Eli en pääse kaikille hubeille. Mitä pitää poistaa, shareista jotain vissiin?
2532
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jaat jotakin skeidaa tai sekaan on eksynyt esim.
asennettu ohjelma tai sen osa.
Ota yhteyttä OP:n mainissa tai maililla.

Äänestä
  • just, joo

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


joku mies kirjoitti:

Tulee joku tällainen:
ListLen = 11. banned because steathorfake file list

Eli en pääse kaikille hubeille. Mitä pitää poistaa, shareista jotain vissiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu