Samannäköiset parit

Ootteko huomannut että Timo ja Hanna on keskenään samannäköiset, niin kuin myös Iina ja Antti :D Katsokaan vaikka BB:n sivuilta :D
1415
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joo se on luonnollinen asia.
On ihmisiä jotka tykkäävät saman näköisistä tai samoja piirteitä omaavista ihimistä (silmät), mutta myös vastakohdista esim. blondi menee naimisiin mustan afrikkalaisen kanssa.

Hehän ovat kuin kaksi marjaa:

Mika ja Erja Häkkinen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HannaB kirjoitti:

Ootteko huomannut että Timo ja Hanna on keskenään samannäköiset, niin kuin myös Iina ja Antti :D Katsokaan vaikka BB:n sivuilta :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu