tiimalasijuttu

Onhan kumma kun hiiren tiimalasi vilahtelee vähän väliä.Oisko neuvoja mitä on tapahtunut?Mulla Norton2005 swb ad-aware XP. Kaikki muuten vaikuttaa normaalilta. Norton2005 on uusin juttu.Asennnuksen jälkeen on vilahtelu alkanut.. Kertoisitko jos joku tietää...kiitos
1146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Norton todennäköisesti kuormittaa konetta sen verran
että toiminnot hidastuvat vähän.

Itsellä uudehkossa Fujitsussa sama juttu varsinkin jos on monta sovellusta samaan aikaan päällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


marit kirjoitti:

Onhan kumma kun hiiren tiimalasi vilahtelee vähän väliä.Oisko neuvoja mitä on tapahtunut?Mulla Norton2005 swb ad-aware XP. Kaikki muuten vaikuttaa normaalilta. Norton2005 on uusin juttu.Asennnuksen jälkeen on vilahtelu alkanut.. Kertoisitko jos joku tietää...kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu