Mölyapinat

Uusi kokoonpano on syntynyt. Sen nimi on: MÖLYAPINAT ! Kokoonpanoon kuuluu Kari Tapio, Topi Sorsakoski , Mikko Kilkkinen ja Mikko Mäkeläinen !
5399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Muuten hyvä kun Mäkeläisen Mikko ja Kari Tapio poistetaan kööristä ja laitetaan sut tilalle. :D

Äänestä

Kari Tapio pois ja sinut ja T Kansa tilalle.

Äänestä
  • Kari Tapio on aivan ehdoton! Mikäs mölyapina kuoro se on, jossieltä puuttuu tuo meidän ikioma viskibassomme?!

    Äänestä

  • Kikka kirjoitti:

    Kari Tapio on aivan ehdoton! Mikäs mölyapina kuoro se on, jossieltä puuttuu tuo meidän ikioma viskibassomme?!

    Mikäs mölyapinakuoro se on jos sieltä puuttuu Kansan määkiminen hyi et sillä on hirvee ääni.

    Äänestä

Tapani k,Mikko m,simo s , antti h,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jeejee kirjoitti:

Uusi kokoonpano on syntynyt. Sen nimi on: MÖLYAPINAT ! Kokoonpanoon kuuluu Kari Tapio, Topi Sorsakoski , Mikko Kilkkinen ja Mikko Mäkeläinen !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu