Romahdus

Hiljaista oli näytöllä. Välittäjä potki nurkkia ja esitteli karvanoppia tuulilasissa. Yleisönä vain pari sunnuntaijuoppoa, jotka hekin olivat erehtyneet osoitteesta. Ei käy enää kauppa kuplahinnalla.
5901
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hyvällä hinnalla.

Äänestä

viikon oli myynnissä,kaksi perhettä kävi katsomassa ja kaupat tuli.3-vuotta sitten ostin ja maksoin 115000€.nyt möin ja sain 135000€. aika hyvä arvon nousu 48kk:lle.

Äänestä
  • että piditkö 3 (36kk) vai neljä (48kk) vuotta sitä röttelöäsi

    Äänestä

  • jo... kirjoitti:

    että piditkö 3 (36kk) vai neljä (48kk) vuotta sitä röttelöäsi

    Katsos kun kirjoitaa nopeasti provon niin menee äkkiä luvut sekaisin...:)

    Äänestä

Myin juuri asiakkaani toimeksiannosta asunnon viikossa. Alunperin en kyllä uskonut että ihan noin nopeasti menisi (14vrk). Hinnaksi tuli se mitä pyydettiin 155.000e, eli asiakkaani sai kahden vuoden siinä asuttuaan voittoa 20.000e. Ihan hyvä tuotto hänen 145.000 euron sijoitukselle. Sehän tekee 15.000e per vuosi.

Esitelyyn olin tehnyt myyntiesitteitä 20kpl. Katsojia kävikin 25 joten kahdeksan jäi ilman esitettä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Romahdus kirjoitti:

Hiljaista oli näytöllä. Välittäjä potki nurkkia ja esitteli karvanoppia tuulilasissa. Yleisönä vain pari sunnuntaijuoppoa, jotka hekin olivat erehtyneet osoitteesta. Ei käy enää kauppa kuplahinnalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu