että kaikista vähiten sietää itseään täynnä olevia ihmisiä.
Ja mies on Iinan kanssa!?
???!!
Antti nousi aluksi mun suosikiksi mutta nyt jostain syystä alkaa menettää pisteitänsä.En osaa oikein sanoa syytä.. tuntuu vain ettei hän olekaan ihan sellainen kuin minkä kuvan hänestä sai. Oon jotenkin "pettynyt" siihen tyyppiin
Ja mies on Iinan kanssa!?
???!!
Antti nousi aluksi mun suosikiksi mutta nyt jostain syystä alkaa menettää pisteitänsä.En osaa oikein sanoa syytä.. tuntuu vain ettei hän olekaan ihan sellainen kuin minkä kuvan hänestä sai. Oon jotenkin "pettynyt" siihen tyyppiin
Vastaukset 5
Vanhimmat
....kanssasi.
Ni mitä sä sanoit: että antti a. sano että kaikista vähiten sietää itseään täynnä olevia ihmisiä.
No onko sul noin vähä älyä? Ehkäpä siks se onki Iinan kans ko se ei oo itseään täynnä!! Mietippä vähä,mitä sanot,sä et tosiaanko tunne iinaa. KUmmatki Iina ja Antti on ihania ihmisiä.
...
Itsekin aluksi tykkäsin Antista, mut en enää! Esim. eilen ne nauro Iinan ja Minnan kanssa jolleki lihavalle anorektikolle, jonka kanssa Antti oli käyny treffeillä...miusta asiassa ei ollut mitään hauskaa/naurettavaa, voihan hyvinkin olla että jollain on ollu anoreksia ja sit lihonu yht äkkiä hirveesti eli Antin mielestä on parempi että on ollu anoreksia ku se että ihmine on lihava - koska hän lähti treffeille (tiesi anorektiasta), mutta kun nainen osoittautuikin lihavaksi, ei enää kiinnostanu! Muutenkin miusta Antti, Iina ja Minna on tosi kaksinaamaisia paskoja! Juonittelee ja puhuu paskaa selän takana. Vähiten kiero ja reiluin on Perttu.
Jos puhuisi vähemmän, pitäisin enemmän. Antin "avautumiset" eri aiheista on alkaneet ärsyttää, kuten tämä läskianorektikkojuttu. 25-vuotias kuulostaa ihan 16-vuotiaalta ajatuksiltaan. Mielestäni hänellä on liian korkea käsitys itsestään.